Ordu Oto Kiralama | Ordu Araç Kiralama | Ordu Rent a car

 Telefon
0 532 203 55 87

Araç Kiralama Hizmetini Seviyoruz


2016-09-09 16:32:30

Ordu araç kiralama denildiğinde akıllara ilk gelen firmalardan biri olmayı başarmış olan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.  Ordu dan ailenizle beraber tatile, akraba ve memleket ziyaretine gitmeyi düşündüğünüz de kendinize ait olan bir araç yok diye artık planlarınızı iptal etmek zorunda kalmayacaksınız. Günübirlik dahi olsa güvenilir bir şekilde hizmet vermekte olan firmamız, aile yapınıza ve aile de yer alan kişi sayınıza uygun olarak geniş araç filosundan sizlere uygun aracı bulmaktadır.

Ayrıca şehir içerisin de ulaşım kolaylığı olması amacıyla şoförlü araç kiralamak isterseniz de firmamız siz değerli müşterimize şoförlü araç kiralama hizmetini de verecektir. Yeni çıkan son model araçlarımız ile tatil planlarınızın tadını arttıracak olan firmamız, müşteri ilişkilerinde de memnuniyeti üst düzeyde tutarak yeniliğe açık olan personelleri sayesinde kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Fiyatlarımız

Yeni çıkan son model araçlarımızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan gurur duyan firmamız her şeyi düşündüğü gibi bütçenizi de düşünmüş ve araç kiralamalarınızda günlük kiranızı 70 Liradan başlatmış, 7 günlük ya da 30 günlük kiralamalarınızda da yine bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlar vererek yüzünüzü güldürecektir.

Firmamız Sizlere Ne Gibi Hizmetler Sunmaktadır?

·        Firmamız yurt dışından gelen müşterilerimizi de düşünmüş olup yurt içindeki müşterilerimize nasıl kolaylık ve ayrıcalık sağlıyorsa yurt dışından gelen müşterilerimize de aynı hizmeti vermektedir. Yurt dışından gelen müşterilerimizin kiralık araçlarını hava alanına ücretsiz şekilde teslim etmektedir.

·        Ekonomik sınıf araçlardan lüks sınıfa ait olan araçlara kadar birçok otomobil seçeneği sunan firmamız müşterilerine en iyi kiralama hizmetini verebilmek için yoğun ve titiz bir çalışma yürütmektedir.

 

 

Kiralama Koşullarımız Nelerdir?

Her firma kendine özel bir şekilde kiralama koşulu sunmaktadır. Bizim firmamız da siz değerli müşterilerimizi düşünüp uygun kiralama koşulları oluşturmaya çalışmıştır.

·        Araç kiralayabileceğiniz en az süre 24 saattir.

·        Ekonomik ve orta grup araçlar için 22 - 25 yaş 2 yıllık ehliyet belgesi sahipliği, üst sınıf araçlarımız için 25 yaş üzeri ve 2 yıllık ehliyet belgesi sahipliği şartı aranmaktadır.

·        Kiralama yapan müşterilerimizden kiralama sırasında kendisine ait kredi kartına sahip olması istenmektedir. Bunun nedeni ise kredi kartından, kiraladıkları aracın grubuna, markasına göre değişmekte olan 500 Lira tutarında bir depozito ücreti tahsil etmektir.

·        Uzun süreli araç kiralamak isteyen müşterilerimize günlük olarak 150 km. sınırı koymaktayız.

·        Kira sözleşmesi süresince yapılacak olan kazalardan ve cezalardan kiracı sorumlu tutulmaktadır.

·        Akaryakıt kira ücretimize dahil olmayıp müşterimize aittir. Kiralama başlangıcında kira sözleşmesinde belirtilen seviyede olacak şekilde yakıt müşteriye teslim edilir ve kiralama sonunda da aynı seviyede olması istenir. Eksik veya boş depo benzin firmamıza iade edilen araçlar için yakıt farkı alınır.

·        Ehliyet belgesinin gösterilmesi ve kiralama şartlarına uyulması halinde bir kira sözleşmesine 2 sürücü herhangi bir ücret talep edilmeksizin eklenebilir ancak 2. sürücüden sonraki her bir ek sürücü için 5 Lira tutarında ücret talep edilir.

·        Kiralanan araçlarımıza çocuk koltuğu isteğe bağlı olarak ekstra bir ücret karşılığında verilmektedir. Rezervasyonunuz sırasında belirtmeniz gerekli olduğunu da hatırlatırız.

·        Kiralanan araçlarımıza navigasyon cihazı da gene ekstra bir ücret karşılığında verilmektedir.

Sizler de bu kaliteden ve hizmetten mahrum kalmayın. Sizlere en yakın firmamıza ait olan ofislerimize gelerek hemen bir kiralık araç talep edin ve rahat edin.
izmir rent a car
Top