Ordu Oto Kiralama | Ordu Araç Kiralama | Ordu Rent a car

 Telefon
0 532 203 55 87

Ordu Araç Kiralama Hizmeti


2016-09-09 17:48:48

Doğanın tüm güzelliklerinin mavi ile yeşilin ahenkle dans ettiği bir şehirdir Ordu. Deniz turizmi bakımından Doğu Karadeniz Bölgesinin en çok turist alan ili durumundadır. Ordu'ya geldiğinizde Ordu sahilden Boztepe'ye yükselerek uzanan teleferik eşliğinde elinizde Karadeniz in o mis gibi çayını yudumlarken şehir manzarasını izleyebilirsiniz. İşte bu doğal güzelliği kaçırmamak adına tatil veya iş nedeni ile aracınız olmadan Ordu ya geldiğiniz de napacağım diye düşünmeye son veriyoruz. Çünkü  Ordu araç kiralama ihtiyaçlarınızda firmamız sizlere en iyi hizmeti sunacaktır.

Firmamızın Özellikleri

Sizlere en uygun fiyatları sunarak bütçenizi zorlamıyoruz. Araçlarımızın yaşı en fazla 2 olmaktadır ve istediğiniz her sınıfta aracı filomuzda bulmanızı mümkün hale getiriyoruz. Ordu Havaalanından sizleri karşılıyoruz, hızlı bir şekilde araç kiralamak için gerekli olan işlemleri tamamlıyor ve aracınızı sizlere teslim ediyoruz.

En yeni ve en iyi araçları sizlerin hizmetine sunarken tam bir sigorta kapsamında, lastik cam ve far güvencesi, navigasyon, bebek koltuğu gibi diğer firmalarda ekstra durumda olan hizmetleri firmamız sizlerin hizmetine ek ücret talep etmeden sunuyor. Sizlere müşteri memnuniyetini en üst seviyede sunma şartıyla çalışan firma elemanlarımız bu konuda sizlere ekonomik, rahat bir araç kiralama süreci yaşatmayı hedeflemektedir. 

Firmamızdan Nasıl Araç Kiralayabilirsiniz?

Firmamıza ait olan internet sayfasına girerek bulunan hızlı fiyat ve araç sorgulama robotunu kullanarak veya çağrı merkezimizi arayarak araç kiralama işleminizi yapabilirsiniz. 

Rezervasyonlar

·        Rezervasyonlarınızı kiraladığınız aracı alış tarihinizden en az  24 saat en çok 3 ay öncesinden yapabilirsiniz.

·        Rezervasyon yaptığınız tarihin 24 saat öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal etme hakkına sahipsiniz. Aksi durumda, 24 saatlik araç kiralama bedeli ödemek zorunda kalırsınız.

·        Rezervasyon başlangıç tarihinizden 24 saat öncesine kadar rezervasyonunuzda değişiklik yapma hakkınız vardır ve bunun için çağrı merkezimize başvurmanız yeterlidir.

Ödemeleri Nasıl Yapabilirim?

Firmamız aşağıdaki ödeme yöntemlerini kabul etmektedir:

·        Kredi kartları

·        Nakit Ödeme

·        Havale/EFT

·        Mail Order yöntemleri ile ödeme yapabilir ve kafanıza takılan sorularınız için 7 gün 24 saat açık olan çağrı merkezimizi arayıp sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Aracımı Nasıl Teslim Alabilirim?

Kiraladığınız aracınızı teslim almadan önce aşağıdaki evrakların hazır olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir;

·         Ehliyet Belgesi

·         Kendi adınıza kayıtlı geçerli bir kredi kartı

·         Rezervasyonunuzun onaylandığına dair belge

Kiralamış olduğunuz aracınızı teslim almadan önce aracınızı dikkatlice incelemenizi tavsiye ederiz ve eğer sözleşmede belirtilmemiş bir çizik ya da hasar söz konusu ise bunu firmamız yetkili elemanlarına söyleyerek sözleşmeye eklemelerini isteyiniz. Kiralamış olduğunuz aracınızı firmamıza teslim ederken sözleşmede belirtilmemiş olan hasarları gördüğümüz de bu hasarların kiralama süresinde gerçekleşmiş olduğunu kabul edeceğiz ve kiracımız olarak bu zararlardan sorumlu tutulacağınızı şimdiden bildirmek isteriz.

İptal talebiniz olduğunda bu talebinizi kiraladığınız aracınızı alış saatinizden 24 saat öncesine kadar firmamıza bildirmeniz halinde kiralama için ödediğiniz toplam kira ücreti kredi kartınıza aynı şekilde iade edilecektir ancak planlanan araç alış saatinizde tarafımıza herhangi bir bildirimde bulunmadan aracı almaktan vazgeçmeniz halinde aracı alış saatinize 24 saatten az bir süre kala bildirseniz bile 24 saatlik kesinti sonrasında geriye kalan miktar kredi kartınıza yatırılacaktır.

Firmamızdan talebiniz halinde şoförlü araç kiralama hizmeti de verdiğimizi hatırlatmak isteriz.

Ordu ilinin en iyi araç kiralama şirketlerinden biri olan firmamız sizleri bu fırsatlardan faydalandırmak için en yakın ofisimize davet etmektedir.
izmir rent a car
Top