Ordu Oto Kiralama | Ordu Araç Kiralama | Ordu Rent a car

 Telefon
0 532 203 55 87

araç kiralamalarda yakıt tasarrufu


2017-01-12 01:39:25

Rent a car firmalarından araç kiralaması yapılırken dikkat edilmesi gereken durumlar arasında aracı teslim alırken araç yakıtı kontrol edilmelidir. Sözleşmede de belirtildiği gibi kiralanan aracın geri teslim veya iade durumlarında içerisinde ki yakıtın aynı seviyede olması gerekmektedir bu nedenle yakıtı kontrol etmek sizin yararınıza olacaktır. Araç kiralamak için İzmir oto kiralama firmasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bazı durumlarda da teslim sırasındaki yakıtın ilk ilk belirlenen yakıttan fazla olması durumunda rent a car firması tarafından yakıtın ödemesi iade edilmemektedir.

Rent A Car HGS ve OGS

Rent a car firmalarından ihtiyacınız dolayısıyla uzun ya da kısa vadeli kiralamış olduğunuz araçların tamamında HGS ve OGS bulunmaktadır. Rent a car firmasının sağlamış olduğu bu hizmet ile paralı otoyollardan otomatik olarak geçiş yapabilirsiniz. HGS ve OGS durumları her rent a car firmasında bulunmamaktadır. Araç kiralamak için İzmir araç kiralama firmasını tercih edebilirsiniz. HGS ve OGS ücreti kullanıldığı kadar + 10 TL hizmet ücretini öderken araç iadesi sırasında tahsil edilir. Fakat bazı durumlarda ise HGS ve OGS kullanılmazsa teslimat sırasında ek ücret talep edilmemektedir.

Araç Kiralamanın İnternet Üzerinden Yapılması

Rent a car firmalarının internet ağı üzerinde bulunan sitelerinden de istediğiniz aracın kiralama işlemini uygun şekilde yapabilirsiniz. İnternet üzerinden araç kiralama yapmak için rent a car firmasının ismi girilerek arama yapılır ve çıkan ekranda istenilen araç seçimi yapılır. Araç kiralamalarınız için İzmir rent a car firmasını seçebilirsiniz. Fakat bazı durumlarda internet üzerinden seçmiş olduğunuz aracın diğer müşteri tarafından geç teslim edilmesi veya hasarlı olması nedeniyle araç değişimi yapılma durumu da olmaktadır.

Rent A Car Firmasında Araç Değişimi

Rent a car firmasının internet sitesi üzerinden seçmiş olduğunuz aracın diğer müşteri tarafından geç teslim edilmesi, olumsuz bir hasar durumunun oluşması, istenilen aracın modelinin bulunmaması gibi durumlarda araç değişimi yapılır. İsterseniz İzmir havalimanı oto kiralama da yapmış olduğunuz araç rezervasyonunda aracınız istediğiniz adrese firma tarafından ücretsiz bir şekilde getirilmektedir. 

Kaynak Adres: http://www.pratikrentacar.net/izmir-oto-kiralama.html
izmir rent a car
Top